Cisco CS-TOUCH10-RF Wireless Switch
Part Number: CS-TOUCH10-RF
Model: Parts
Price Match Guarantee - We'll match any authorized retailer's price
Quantity:
Product Highlights
View All
Features
Height Adjustable
Maximum Video Resolution (Live)
1280 x 800
Height
1.3"
Width
10"
Product Description:
  Touch 10 controller for endpoints RF
Cisco Parts Accessory Model Overview
Products and parts from Cisco.
Technical Information
Features:
Height Adjustable
Video
1280 x 800
Physical Characteristics
Height:
1.3"
Width:
10"
Depth:
7.4"